Takvim
Saat

Bahçelievler su kaçağı bulma su tesisatçısı

BAHÇELİEVLER  SU KAÇAĞI BULMA SU TESİSATÇISI / 0212 548 17 72/ 0532 153 56 00


   Su tesisat  kaçağı  genelde  alt komşunun tavanında su birikintileri aşırı şekilde görülmektedir. Tamir edilmediği sürece alt kata ve binanın temeline zarar verebilir. Sıradan bir su tesisatçısı suyun çıktığı bir kaç noktadan kırım yapma sureti ile su tesisat kaçağı’nın yerini bulmaya çalışacaktır. Bu tür işlemlerde maddi yönden pahalıya gelen bir tadilat süreci yaşarsınız.  Şirketimiz su tesisat kaçağı cihazlı sistem ile kırmadan dökmeden nokta tespiti yapmaktadır. Bizi arayarak sizi en yakın servisimizi ve teknik  elemanımızı  yönlendirebiliriz. İstanbul Avrupa yakasının tüm ilçelerine 7/24 hizmet vermekteyiz.


Su arıza bulma firması olarak Avrupa yakasının her mahallesine servislerimiz  mevcuttur. Su kaçaklarını bulmak için özel son sistem cihazlarımız bulunmaktadır. Bunlar kısaca temiz su tesisatı için dinleme cihazları ve test pompası  kullanılmaktadır. Gider boruları için endoskopi kamera cihazlarımız vardır. Bu sayede sızıntı olan bölümü kamera ekranı sayesinde görebiliyoruz.  su arıza bulma firması olarak sizlere garanti ve memnuniyeti sunuyoruz.


Lavabo tıkanıklığı açma için çok uğraştınız ve birçok yöntem denediniz fakat yine sonuç elde etmediniz o zaman  fazla zorlamayın çünkü tesisat borularına zarar verebilir ve daha birçok sorunla karşılaşırsınız lavabo tıkanıklığı açma'nın en sağlıklı yolu robot cihazdır. Robot cihaz sayesinde tıkalı olan lavaboyu kırmadan zarar vermeden ve etraf kirlenmeden  uzman ekip   eşliğinde açıyoruz.

Tuvalet tıkanıklığı tesisat işlerinin  en zor olanıdır çünkü  biriken pislikler zamanla  tıkanmalara neden olmaktadır. suyun birikmesi ile başlayan  tıkanıklık zamanla suyun daha çok birikmesiyle etrafa pekte hoş olmayan koku yayacaktır. Tuvalet tıkanıklığı en net çözümü robotlu sistemler kullanmalıdır. Bireysel müdahalede daha çok tahribat oluşturabilir. Eğer bir tuvalet tıkanıklığı sorunu var ise acil olarak firmamızla irtibata geçiniz.

Tıkanmış klozet açma  Evinizde, iş yerinizde ve bir çok cafe restoran gibi yerlerde sık sık kullanılan klozetler çok kez tıkanmaktadır. Bu durum bizi, komşularımızı ve çevreyi  rahatsız eder. Pis su borularında olduğu için tıkanıklık klozet gibi sağlıksız ve uygun olmayan ortam meydana gelmiştir. Bu yüzden tıkanmış klozet açma çok beklemeden biran önce firmamızı arayarak cihazlarımızla bu sorunu ortadan kaldırıyoruz.


Bahçelievler su kaçağı bulma cihazı

Bahçelievler  lavabo tıkalı giderler açma

Bahçeli evler klozet tıkanıklık açma fiyatı

Bahçelievler su tesisat firması su tesisat ustası

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret23817
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.601018.6755
Euro19.298019.3754