Takvim
Saat

Bahçeşehir su tesisatçısı tıkanıklık açma

BAHÇEŞEHİR  SU TESİSATÇISI TIKANIKLIK AÇMA / 0212 548 17 72 / 0532 153 56 00


İstanbul  Kaya su tesisatı firması olarak günlük hayatımızda sıklıkla karşılaştığımız sorunlardan birisi lavabo tıkanıklığıdır.   lavabo tıkanıklığı  yemek atıkları, yağlar, lavabo gider hatlarında çöküntü yada hasarlar, yapı inşaat halindeyken giderlere dökülen harç ve beton, uzun süre kullanıma bağlı olarak kalıntıların birikmesi, yapıların eski olmasından dolayı gider borularında kireçlenme ve tortu oluşması gibi nedenlerden dolayı lavabolar tıkanmaktadır. İkitelli  kaya su tesisatı firması olarak robot cihazımız ile kırmadan dökmeden  bu soruna  çözüm üretmekteyiz.Mutfak gideri açma su tesisatı  ekibi olarak mutfak giderlerinizin borularında yaşanan tıkanıkları kırmadan dökmeden uzman ve  eğitimli ustalarımz tarafından  anında müdahale edilir. Mutfak gideri  açma

İşlemini kameralı robotlar ile yapmaktayız. Mutfak giderlerinin  tıkanmasında en büyük etken  yemek artıkları ve bitkisel yağlardır. Bulaşık yıkarken kalan yemek artıklarını lavaboya dökmemelisiniz. Aksi takdirde artıklar sifonun yada mutfak gider borusunun ilerisinde birikerek  suyun önünü kapatacaktır. Su birikmeye başladığında tıkanıklığı ilk safhası başlamış demektir.  Bu konuya dikkat etmediğiniz takdirde tadilat işlemleri yaptırmak zorunda kalacaksınız. Biraz daha dikkatli olursanız daha az maliyetle ufak işlemlerle bu problemden kurtulabilirsiniz.

 su tesisatçısı su kaçağı bulma

  acil su tesisatçısı  ekibi olarak geceleri tıkanan tuvalet, mutfak giderlerinin acil açılması gerektiğinden tıkanıklık sorununuzu çözmek için sürekli hizmet vermekteyiz.  İkitelli  acil su kaçağı tamiri işleriniz için yıllardır hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin  mağdur olmaması için elimizden geleni  yapmaktayız. Sizlerin memnuniyeti  bizim için oldukça önemlidir. Acil su tesisatı ihtiyacı olduğunda  telaş yapmadan tedirgin olmadan bizlere ulaşabilirsiniz. En hızlı şekilde sizlerin yanına gelerek en kaliteli hizmeti gerçekleştirerek sizleri  bu sorundan kurtarmaktayız.

 Tıkalı Tuvalet Açma

Başımıza gelebilecek en kötü  sorunlardan biride tıkanan tuvalet yada klozettir. Bu durum ile daha önce hiç karşı karşıya gelmemişseniz umarız ki bir daha  karşı karşıya gelmezsiniz. Hele ki midesi hassas olanların bizi aramak dışında  bu konuda başka bir şeyler  yapabileceğini  düşünemiyoruz. Bu durum ile karşı karşıya gelindiğinde ilk yapmanız gereken su akışını  durdurmak gerekir, su akışını durdurmalısınız. Suyu durdurmanın en basit yolu su vanasını  kapatmaktır. Evinizi su mu bastı? Tuvaletiniz mi tıkandı? Oradan buradan pis sular mı sızıyor?  Vanayı  kapatın, internet sitemize girin ve orada bulunan numaradan    kaya su tesisatçısı’na ulaşın.

Batarya Montajı tamiri

Zaman içinde eskiyen  ve fonksiyonunu  yerine getiremeyen  lavabo bataryalarının sökülmesi gerekmektedir. Bir çok batarya çeşidi vardır ve batarya evimizin ve iş yerimizin her yerinde kullanılır. Banyo, mutfak vs gibi yerlerde kullanılan bataryalardan bazıları lavabo bataryası, banyo bataryası eviye bataryası ve bide bataryası.  Batarya Montajı musluk montajı konusunda uzmandır.   kaya su tesisatçısı’na  her konuda  olduğu gibi bu konuda da güvenebilirsiniz.

 Bahçeşehir  tıkanmış tuvalet açma

Bahçeşehir su tesisat ustası

Bahçeşehir tıkanıklık  açma cihazları

Bahçeşehir batarya montajları

Bahçeşehir su kaçağı bulma cihazları

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret23817
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.601018.6755
Euro19.298019.3754