Takvim
Saat

Eyüp tuvalet açma su tesisatı


EYÜP TUVALET AÇMA SU TESİSATI SERVİSİ / 0212 548 17 72 / 0532 153 56 00

Tuvalet tıkanıklığı açma: Tuvalet tıkandı nasıl açarım diye dert etmeyin ,  İstanbul ‘un  tesisat lideri kaya tesisat  tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz , kırmadan, dökmeden tadilatsız,  robot cihazlarla tıkalı giderleri açar, kameralı görüntüleme cihazları ile gider borularındaki tıkanıklıkları görüntülenerek  sorunları tespit eder, profösyönel  hizmet almanın en  avantajlı  ve garantili yolu kaya su tesisatını aramanızdır. Islak mendillerin tuvalet giderine atılması, tuvalet kağıtlarının giderlere atılması ve bunun gibi birçok nesne tuvalet giderlerini tıkamaktadır.  Bu sorun oldukça can sıkıcı bir hal alır ve sorunu nasıl çözerim  endişesi  yaşarsınız, yapmanız gereken tek şey  kaya su tesisatını aramak tır.


Lavabo tıkanıklığı açma  hizmeti sunan firmamız,  pimaş borularına zarar vermeden tıkalı gider açma  cihazlarımız ile sorunu çözmekteyiz. Tıkanıklığa  sebebiyet  veren cisimler  robot cihazımız ile açılır akabinde tıkalı borular kamera ile kontrol  edilerek tıkanıklığa sebep olan farklı bir durum  söz konusu ise kameralı görüntüleme cihazımızla nokta tespiti yapılmaktadır. Lavabo tıkanıklığı açma firması olarak kırmadan etrafı kirletmeden  bu sorunu’da  ortadan kaldırıyoruz.

Banyo  tıkanıklığı açma banyo tıkanıkları büyük  sorunlar olarak nitelendirilmekte ve anında tedbir alınması gerekmektedir. Nitekim bu tarz tıkanıklıklarda kötü koku ortaya çıkmakta ve hoş bir durum olmamaktadır. Nitekim kullanıcıların saç gibi atıklarından meydana gelen  tıkanmalar  hem banyo süzgecinde  hem  küvet  giderlerinde  karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle  yapmanız gereken  kaya su tesisatını aramak olucaktır. Kaya  su tesisatı  banyo tıkanıklık açma firması olarak  son sistem cihazlarımızla bu sorunları çözüme ulaştırıyoruz.

Evde gider açma işlemleri adına birkaç çözüm  yolu bulunmaktadır. Karbonat , sirke gibi malzemelerin sentez edilmesi  sonucu tıkalı giderlere dökülmesi ve devamında da  sıcak su ile borulara gönderilmesi  bu işlemlerden birtanesidir. Lakin bu işlemlerde meydana gelen  birleşmeler asitik bir özelliğe sahip olduğu için kullanım sırasında sizlere ve borulara zarar verebilir. Sıklıkla yapılan bu işlemler sonucu tıkalı gider borularında delinmeler meydana gelmektedir.  Çözüm  tıkalı gider açma firmasını arayarak uzman ustalarımızdan ve son sistem cihazlarımızdan yardım almaktır. Kaya su tesisatçısı olarak tüm tıkalı gider sorunlarında sizlere bir telefon kadar yakınız. Kaya su tesisatçısı olarak yaptığımız tüm sıhhi tesisat hizmetlerimiz firmamız tarafından garantilidir. Kaya su tesisatını tercih ettiğiniz için teşekkür deriz.


Eyüp  su tesisat hizmetleri

Eyüp tuvalet tıkalı giderler açma

Eyüp sıhhi tesisat hizmetleri

Eyüp cihazlı tıkanıklık açma 

Eyüp kameralı tıkalı gider tespiti

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret20275
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.56188.5961
Euro10.085110.1255