Takvim
Saat

İkitelli Lavabo Tıkanıklığı Açma Su tesisatı

İKİTELLİ  LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA SU TESİSATI / 0532 153 56 00 / 0212 548 17 72İkitelli lavabo tıkanıklığı  su tesisatı firması olarak günlük hayatımızda sıklıkla karşılaştığımız sorunlardan birisi lavabo tıkanıklığıdır.  İkitelli  lavabo tıkanıklığı  yemek atıkları, yağlar, lavabo gider hatlarında çöküntü yada hasarlar, yapı inşaat halindeyken giderlere dökülen harç ve beton, uzun süre kullanıma bağlı olarak kalıntıların birikmesi, yapıların eski olmasından dolayı gider borularında kireçlenme ve tortu oluşması gibi nedenlerden dolayı lavabolar tıkanmaktadır. İkitelli  kaya su tesisatı firması olarak

Robot cihazımız ile kırmadan dökmeden bu soruna çözüm üretmekteyiz.

İkitelli  mutfak gideri açma

İkitelli su tesisatı  ekibi olarak mutfak giderlerinizin borularında yaşanan tıkanıkları kırmadan dökmeden uzman ve  eğitimli ustalarımz tarafından  anında müdahale edilir. Mutfak gideri  açma

İşlemini kameralı robotlar ile yapmaktayız. İkitelli  mutfak giderleri' nin  tıkanmasında en büyük etken  yemek artıkları ve bitkisel yağlardır. Bulaşık yıkarken kalan yemek artıklarını lavaboya dökmemelisiniz. Aksi takdirde artıklar sifonun yada mutfak gider borusunun ilerisinde birikerek  suyun önünü kapatacaktır. Su birikmeye başladığında tıkanıklığı ilk safhası başlamış demektir.  Bu konuya dikkat etmediğiniz takdirde tadilat işlemleri yaptırmak zorunda kalacaksınız. Biraz daha dikkatli olursanız daha az maliyetle ufak işlemlerle bu problemden kurtulabilirsiniz.

İkitelli  su tesisatçısı su kaçağı bulma

İkitelli  acil su tesisatçısı  ekibi olarak geceleri tıkanan tuvalet, mutfak giderlerinin acil açılması gerektiğinden tıkanıklık sorununuzu çözmek için sürekli hizmet vermekteyiz.  İkitelli  acil su kaçağı tamiri işleriniz için yıllardır hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin  mağdur olmaması için elimizden geleni  yapmaktayız. Sizlerin memnuniyeti  bizim için oldukça önemlidir. Acil su tesisatı ihtiyacı olduğunda  telaş yapmadan tedirgin olmadan bizlere ulaşabilirsiniz. En hızlı şekilde sizlerin yanına gelerek en kaliteli hizmeti gerçekleştirerek sizleri  bu sorundan kurtarmaktayız.
İkitelli Tıkalı Tuvalet Açma

Başımıza gelebilecek en kötü  sorunlardan biride tıkanan tuvalet yada klozettir. Bu durum ile daha önce hiç karşı karşıya gelmemişseniz umarız ki bir daha  karşı karşıya gelmezsiniz. Hele ki midesi hassas olanların bizi aramak dışında  bu konuda başka bir şeyler  yapabileceğini  düşünemiyoruz. Bu durum ile karşı karşıya gelindiğinde ilk yapmanız gereken su akışını  durdurmak gerekir, su akışını durdurmalısınız. Suyu durdurmanın en basit yolu su vanasını  kapatmaktır. Evinizi su mu bastı? Tuvaletiniz mi tıkandı? Oradan buradan pis sular mı sızıyor?  Vanayı  kapatın, internet sitemize girin ve orada bulunan numaradan İkitelli   kaya su tesisatçısı’na ulaşın.

İkitelli Batarya Montajı

Zaman içinde eskiyen  ve fonksiyonunu  yerine getiremeyen  lavabo bataryalarının sökülmesi gerekmektedir. Bir çok batarya çeşidi vardır ve batarya evimizin / iş yerimizin her yerinde kullanılır. Banyo, mutfak vs gibi yerlerde kullanılan bataryalardan bazıları lavabo bataryası, banyo bataryası eviye bataryası ve bide bataryası. İkitelli  Batarya Montajı musluk montajı konusunda uzmandır. İkitelli  kaya su tesisatına  her konuda  olduğu gibi bu konuda da güvenebilirsiniz.

İkitelli batarya montajı su tesisatı

İkitelli tıkanmış tuvalet açma

İkitelli su kaçağı bulma cihazı

İkitelli su arızası sıhhi tesisat firması

 

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret23818
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.606418.6810
Euro19.268919.3462